خداحافظ ای مادر

  • شناسه خبر: 5285
خداحافظ ای مادر

تو ای مادر فداکارم که سالیان دراز برای فرزند حقیرت رنج ها کشیدی، مصیبت‌ها تحمل نمودی. می‌دانم در فراقم قرار نداری. در سختی‌ها زینب کبری(س) را در ذهنت بیار، ای مادر دلسوزم که پس از شهادتم همی باشی داغدار. به گزارش «خانه خشتی»به نقل از  فارس، پدر احمد کشاورز بود. او تحصیلات ابتدائی را در روستای […]

خانه » آخرین اخبار » خداحافظ ای مادر

تو ای مادر فداکارم که سالیان دراز برای فرزند حقیرت رنج ها کشیدی، مصیبت‌ها تحمل نمودی. می‌دانم در فراقم قرار نداری. در سختی‌ها زینب کبری(س) را در ذهنت بیار، ای مادر دلسوزم که پس از شهادتم همی باشی داغدار.

به گزارش «خانه خشتی»به نقل از  فارس، پدر احمد کشاورز بود. او تحصیلات ابتدائی را در روستای لاهیجان به پایان رساند. تحصیلات او همزمان با اوج گیری انقلاب شد مردی آمد و زنجیره ها را گشود. احمد نیز دل به او داد.

احمد امینی همزمان با عملیات فتح المبین به جبهه رفت و مجروح گشت. از آن پس عملیاتی نبود که حاج احمد نشانی از آن در بدن نداشته باشد. کم کم آوازه شجاعتش در لشکر پیچید و همزمان با مرحله دوم عملیات والفجر 4 به فرماندهی یکی از گردان‌های لشکر 41 ثارالله انتخاب شد.

عملیات والفجر 8 نقطه اوج این مرد بزرگ بود. گردان 410 خاتم الانبیاء به فرماندهی او از اروند وحشی گذشت. گردان غواص موج اول حمله به شمار می رفت. حاج احمد امینی اولین شهید این گردان بود که قطره های خون پاکش ساحل خیس اروند را زینت داد.

آنچه پیش روی شماست بخشی از وصیت نامه سردار شهید حاج احمد امینی است که خطاب به مادرش نوشته است:


شهیدحاج احمد امینی(فرمانده گردان 410 خاتم الانبیاء، لشکر ثار الله) و شهید مهدی جعفر بیگی

«… و اما تو ای مادر فداکارم که سالیان دراز برای فرزند حقیرت رنج ها کشیدی، مصیبت‌ها تحمل نمودی که می‌دانم در فراقم قرار نداری. در سختی‌ها زینب کبری(س) را در ذهنت بیار، ای مادر دلسوزم که پس از شهادتم همی باشی داغدار، سلامم، سلامم بر تو باد. می‌دانم که از جبهه آمدنم، ناراحت نیستی. مادرجان من از علی اکبر عزیزتر نیستم و اینک می دانم که یک موی علی اکبر امام حسین(ع) را به همه وجود من و فرزندان دیگرت عوض نمی کنی. پس مرا ببخش و خشنود باش که نیمی از دردهای زینب کبری(س) بر تو وزید و حرف همیشگی‌ات که می گفتی قربان دردهای دلت زینب، برایت معنی شد. انشاءالله نزد زهرای اطهر(س) رو سفید باشی. »

 این عکس را در دریاچه نزدیکمان گرفته ایم امیدارم آنرا بپذیرید خداحافظ ای مادر.(دست نوشته شهید احمد امینی برای مادرش)

برچسب ها:
خداحافظ ای مادر
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان