به گزارش خبرنگار “خانه خشتی”، کیک 500 کیلویی به مناسبت عید سعید غدیر خم و در جشن بزرگ ولایت در روستای تاریخی اودرج رفسنجان پخت شد.

حسین رضایی مدیر شیرینی سرای جام عسل در گفتگو با خبرنگار ما مواد لازم در این کیک را شامل خامه، کیک تخته ای، موز، مغز گردو، ژله و پودر نارگیل عنوان کرد و گفت: این کیک که از دو بخش پرچم جمهوری اسلامی ایران و ماکت روستای تاریخی اودرج تشکیل شده، در بین حاضرین در جشن توزیع می شود.

وی طول و عرض پرچم را 2/5 در 2 متر بیان کرد و گفت: مساحت کلبه ها نیز 9 متر مربع می باشد.

رضایی افزود: پخت کیک ویژه جشن ولایت با حضور 8 قناد و به مدت 30 ساعت انجام شد.

لازم به ذکر است، شیرینی سرای جام عسل در سال گذشته پخت کیک ویژه جشن تولد شهدای رفسنجان با طرح پرچم جمهوری اسلامی ایران و با ابعاد 18 در 3 متر را به عهده داشته است.

پخت کیک 500 کیلویی در جشن بزرگ ولایت در روستای اودرج رفسنجان

پخت کیک 500 کیلویی در جشن بزرگ ولایت در روستای اودرج رفسنجان (2) پخت کیک 500 کیلویی در جشن بزرگ ولایت در روستای اودرج رفسنجان (3) پخت کیک 500 کیلویی در جشن بزرگ ولایت در روستای اودرج رفسنجان (4) پخت کیک 500 کیلویی در جشن بزرگ ولایت در روستای اودرج رفسنجان (5) پخت کیک 500 کیلویی در جشن بزرگ ولایت در روستای اودرج رفسنجان (6) پخت کیک 500 کیلویی در جشن بزرگ ولایت در روستای اودرج رفسنجان (7) پخت کیک 500 کیلویی در جشن بزرگ ولایت در روستای اودرج رفسنجان (8)عکس از : احمد عابدینی