پخت کیک 500 کیلویی در 30 ساعت ویژه جشن ولایت روستای اودرج رفسنجان

  • شناسه خبر: 48401
پخت کیک 500 کیلویی در 30 ساعت ویژه جشن ولایت روستای اودرج رفسنجان

یک کیک500 کیلویی به مناسبت عید سعید غدیر خم و در جشن بزرگ ولایت در روستای تاریخی اودرج رفسنجان پخت و بین حاضرین در این جشن توزیع شد.

خانه » آخرین اخبار » پخت کیک 500 کیلویی در 30 ساعت ویژه جشن ولایت روستای اودرج رفسنجان

به گزارش خبرنگار “خانه خشتی”، کیک 500 کیلویی به مناسبت عید سعید غدیر خم و در جشن بزرگ ولایت در روستای تاریخی اودرج رفسنجان پخت شد.

حسین رضایی مدیر شیرینی سرای جام عسل در گفتگو با خبرنگار ما مواد لازم در این کیک را شامل خامه، کیک تخته ای، موز، مغز گردو، ژله و پودر نارگیل عنوان کرد و گفت: این کیک که از دو بخش پرچم جمهوری اسلامی ایران و ماکت روستای تاریخی اودرج تشکیل شده، در بین حاضرین در جشن توزیع می شود.

وی طول و عرض پرچم را 2/5 در 2 متر بیان کرد و گفت: مساحت کلبه ها نیز 9 متر مربع می باشد.

رضایی افزود: پخت کیک ویژه جشن ولایت با حضور 8 قناد و به مدت 30 ساعت انجام شد.

لازم به ذکر است، شیرینی سرای جام عسل در سال گذشته پخت کیک ویژه جشن تولد شهدای رفسنجان با طرح پرچم جمهوری اسلامی ایران و با ابعاد 18 در 3 متر را به عهده داشته است.

پخت کیک 500 کیلویی در جشن بزرگ ولایت در روستای اودرج رفسنجان

پخت کیک 500 کیلویی در جشن بزرگ ولایت در روستای اودرج رفسنجان (2) پخت کیک 500 کیلویی در جشن بزرگ ولایت در روستای اودرج رفسنجان (3) پخت کیک 500 کیلویی در جشن بزرگ ولایت در روستای اودرج رفسنجان (4) پخت کیک 500 کیلویی در جشن بزرگ ولایت در روستای اودرج رفسنجان (5) پخت کیک 500 کیلویی در جشن بزرگ ولایت در روستای اودرج رفسنجان (6) پخت کیک 500 کیلویی در جشن بزرگ ولایت در روستای اودرج رفسنجان (7) پخت کیک 500 کیلویی در جشن بزرگ ولایت در روستای اودرج رفسنجان (8)عکس از : احمد عابدینی

برچسب ها:
اخبار رفسنجان خانه خشتی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • مریم

    سلام هزینشم می نوشتین تا مردم بدونند برای این کیک دهیار چقدر زحمت کشیده هزینه رامتقبل شده است، اینکه شما نوشتین تعریف از کار قنادان بود درسته چنین زحمتی با این طرح و ایده نادر است ولی پایش پول هم داده شده است. خواهشا درج کنید.
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان