امیر پذیرفته در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار “خانه خشتی” از دریافت ۵ جایزه برای نمایش «گاو میش» ابراز امیدواری کرد و اظهار داشت: رتبه اول نویسندگی به آقای رحیم رشیدی تبار نویسنده این تئاتر تعلق گرفت و به آقایان یاسر شریف، سید محمدرضا حسینی و سید کاظم حسینی به ترتیب مقام اول تا سوم بازیگری اهدا شد.

کارگردان نمایش «گاومیش» راهیابی تنها نمایش شهرستان رفسنجان به جشنواره کشوری تئاتر بسیج را مایه افتخار نمایش شهرستان عنوان کرد و گفت: از تمامی اعضای گروه و مسئولین شهرستان که در این راه یاور ما بودند تشکر می کنم و امیدوارم این حمایت ها تا زمان حضور در جشنواره کشوری ادامه یابد.

وی از عدم حضور مسئولین فرهنگی و هنری شهرستان در آیین اختتامیه جشنواره گلایه کرد و خواستار توجه بیشتر اهالی فرهنگ و هنر به تئاتر شد.

لازم به ذکر است نمایش «گاو میش» که در یازدهمین جشنواره منطقه ای تئاتر بسیج هنرمندان کرمان به مقام اول کارگردانی نیز دست یافت، در این مراسم مورد حمایت مدیر کل ارشاد استان و هییت داوران قرار گرفت.

یازدهمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر بسیج هنرمندان در کرمان با حضور گروه‌های منتخب استان‌های کرمان‌، خراسان جنوبی‌، سیستان و بلوچستان‌، هرمزگان و یزد از 22 تا 25 مهر ماه برگزار شد.