به گزارش خبرنگار “خانه خشتی”، مدیر کل استاندارد استان کرمان در همایش روزاستاندارد در رفسنجان با اشاره به هفته استاندارد از ۱۶ تا ۲۲ مهر ماه گفت: کیفیت در واحدهای تولیدی حرف اول را می زند و واحدهای تولیدی باید از لحاظ کیفی رو به پیشرفت باشند.

شرافت در ادامه ایجاد کیفیت را منوط به تلاش و کوشش کارگران و مدیران واحدهای صنعتی دانست و افزود: با افزایش کیفیت کالا به اقتصاد کشور کمک می کنیم و نیاز کشور به کالای خارجی کاهش می یابد و از تولیدات بی کیفیت به بازار داخلی جلوگیری به عمل خواهد آمد.

وی از انتخاب یکی از واحدهای صنعتی استان کرمان به عنوان واحد نمونه کشوری خبر داد و گفت: امیدواریم شهرستان رفسنجان در سال های آینده در این بخش منتخب شود.

همایش روز استاندارد در فرمانداری رفسنجان1مدیر کل استاندارد استان کرمان تعداد واحدهای نمونه استانی را ۱۱ مورد اعلام کرد و اظهار داشت: از این میان ۵ واحد تولیدی و آزمایشگاهی رفسنجان به عنوان واحدهای نمونه انتخاب شدند.

وی خاطرنشان کرد: در نظر داریم زمینی به مساحت ۱۰ هزار متر مربع در اختیار اداره استاندارد رفسنجان قرار دهیم تا این اداره در شان شهرستان تاسیس و به فعالیت بپردازد.