به گزارش خبرنگار “خانه خشتی“، پیش از ظهر امروز جشنواره “شهداء میراث جاودانه” به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در سالن صالحین رفسنجان گشایش یافت.

سرهنگ سلطانی جانشین فرمانده ناحیه مقاومت رفسنجان در این مراسم اظهار داشت: دفاع مقدس برای ملت ما آبرو آورد، از این جهت است که بعد از گذشت سی و چند سال باز هم با افتخار از آن یاد می کنیم.

وی افزود: دفاع مقدس به ما آموخت که می توان ناشدنی ها را شدنی کرد و پیروز میدان بود.

سلطانی بیان داشت: در جنگ تحمیلی کشورهای بسیاری میلیون ها دلار پول و ادوات نظامی در اختیار صدام قرار دادند و ایران یک تنه در برابر آنها مقاومت کرد.

وی با اشاره به اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران در دنیا و هراس دشمن از آن تصیح کرد: ما این اقتدار را مرهون خون پاک شهدای هشت سال دفاع مقدس و فرامین حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب هستیم.

سالطانی خاطر نشان کرد: جنگ هنوز تمام نشده است بلکه تنها ابزار آن تغییر کرده است، امروز دشمن با یک جنگ فرهنگی و با ابزار موبایل و ماهواره در مقابل ما قرار گرفته است.

لازم به ذکر است، علاقمندان می توانند تا روز پنج شنبه 10 مهرماه و در ساعات 9 الی 11 صبح و 16 الی 18 عصر، از جشنواره “شهداء میراث جاودانه” در محل سالن صالحین واقع در خیابان رضوان دیدن نمایند.

جشنواره میراث جاودانه-رفسنجان-دفاع مقدس (7) جشنواره میراث جاودانه-رفسنجان-دفاع مقدس (6) جشنواره میراث جاودانه-رفسنجان-دفاع مقدس (5) جشنواره میراث جاودانه-رفسنجان-دفاع مقدس جشنواره میراث جاودانه-رفسنجان-دفاع مقدس (3) جشنواره میراث جاودانه-رفسنجان-دفاع مقدس (2) جشنواره میراث جاودانه-رفسنجان-دفاع مقدس (4) جشنواره میراث جاودانه-رفسنجان-دفاع مقدس (9) جشنواره میراث جاودانه-رفسنجان-دفاع مقدس (8)