به گزارش “خانه خشتی” به نقل از بوتیا ، حجت الاسلام محسنی اژه ای در مراسم تودیع و معارفه ی مدیر کل دادگستری استان کرمان ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت : با توکل بر خدا و پیروی از ولی فقیه و تلاش مردمی در هشت سال دفاع مقدس به پیروزی رسیدیم.

وی افزود: سردار سلیمانی افتخار اسلام؛ کشور و شما کرمانی هاست.

معاون اول قوه ی قضائیه ادامه داد : وقتی نام او در منطقه مطرح می شود برنامه های دشمن تغییر می کند.

وی با اشاره به موفقیت های گروه های منطقه ای در مقابل گروه های تکفیری  وداعش ، خاطر نشان کرد :  کسی که امروز گروههای تروریستی را به عقب می نشاند و مردم عراق را از محاصره در می آورد سردار سلیمانی است.

اژه ای با اشاره به اینکه ما نباید فریب لبخند های دشمن و چراغ سبزهای آنان را بخوریم خاطر نشان شد : دشمانان ایران خصوصا آمریکت اگر گفتند ما با اسلام و جمهوری اسلامی مشکلی نداریم میتوانیم رابطه برقرار کنیم وگرنه هم چنان دشمنی شان نسبت به اسلام و ایران پابرجاست .

معاون اول قوه قضاییه بیان داشت : امروز ما برای تشکر از دو خدوم دلسوز نظام به کرمان آمده ایم و تغییر مدیریت امری طبیعی است و هدف باید ورود و رفتن خوب و خدمت به مردم باشد .

محسنی اژه ای گفت : همه مسئولین استان کرمان همدل و دلسوز و با انگیزه قوی برای تعالی اسلام و پیشرفت استان تلاش می کنند .

این مقام قضایی  در رابطه با توسعه استان کرمان نیز اظهار کرد: موافقت نامه های زیادی در استانداری کرمان به امضاء رسیده است و برای اجرایی شدن این طرح ها و کاهش مشکلات اقتصادی مردم بایستی همه دستگاه های اجرایی و قضایی همکاری نمایند.

وی با اشاره به خدمات حجت الاسلام توکلی ، تصریح کرد : حجت الاسلام توکلی روحانی فاضل و متدین و از خانواده شهداست که همه مراحل را تا ریاست با تلاش فراوان طی کرده است و به فضل خدا خدمات و توفیقات خوبی هم داشته اند و ما از ایشان خواستیم تا در دیوان عالی کشور مشغول بکار شوند ولی ایشان بدلایل شخصی نپذیرفتند و ما هم به احترام وی پذیرفتیم .

محسنی اژه ای در ادامه بیان کرد : پیشنهاد من به رییس جدید داگستری کرمان اینست که از خودشان و مسئولیتشان صیانت کنند و از قرآن و اهل بیت بیشتر استمداد بطلبند.

معاون اول قوه قضائیه ادامه داد : اینکه انسان اهل مشورت باشد خوب است ؛ چون مشورت هیچ تناقضی با رای قاضی ندارد و  اینکه اجرای احکام را بموقع و صحیح انجام دهند.

وی خاطر نشان کرد : استان کرمان با این همه ظرفیت حیف است که دچار فقر شود و مردم بدنبال جرم بروند.

انتهای پیام /