به گزارش «خانه خشتی»به نقل از باشگاه خبرنگاران، معاون هماهنگ‌کننده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه جزایر سه گانه جزء لاینفک خاک جمهوری اسلامی ایران هستند؛ گفت: تغییر نام خلیج فارس، بحث جزایر سه گانه و ایران هراسی در منطقه همه در راستای پروژه بزرگ عملیاتی روانی غرب علیه ایران است.

امیر سرتیپ عزیز نصیرزاده معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش در گفتگو با خبرنگار دفاعی – امنیتی باشگاه خبرنگاران با اشاره به ادعاهای بی اساس اماراتی‌ها در خصوص جزایر سه گانه آن را ادعایی بیهوده خواند و گفت: طرح چنین مسئله‌ای به هیچ وجه قابل قبول نیست و اینها حرکاتی مذبوحانه است که حتی اهمیت بحث کردن ندارد.
وی افزود: جزایر سه گانه جزء لاینفک خاک جمهوری اسلامی ایران هستند اما متاسفانه برخی کشورهای حاشیه خلیج فارس هر ازگاهی تحت تاثیر تبلیغات کشورهای غربی قرار می‌گیرند و این مسائل را مطرح می‌کنند.

معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: به هیچ عنوان ذره‌ای از خاک کشورمان را به بیگانگان نخواهیم داد.

وی با بیان اینکه خلیج فارس تا ابد فارس خواهد ماند تصریح کرد: تغییر نام خلیج فارس، بحث جزایر سه گانه و ایران هراسی در منطقه همه در راستای پروژه بزرگ عملیاتی روانی غرب علیه ایران است.

امیر نصیرزاده سفر اخیر رئیس جمهور ایران به ابوموسی را بازدید عادی یک مقام مسئول از حیطه نظارتی خود دانست و تأکید کرد:‌کشورهای غربی با مطرح کردن پروژه‌ ایران هراسی و بهانه‌های مختلف قصد دارند سلاح‌های خود را به فروش برسانند.

وی ادامه داد: سپر موشکی در منطقه، کاربرد عملیاتی ندارد و هدف از این طرح، غارت منابع ملی کشورهایی است که حاکمان آن درک درستی از مسائل ندارند و نمی ‌توانند بفهمند که چرا چنین مسائلی مطرح می‌شود.

امیرنصیرزاده همچنین ادعای آمریکا در خصوص پرواز پهپادهای این کشور بر فراز ایران و اقدام به عکسبرداری از تأسیسات را ادعایی بی اساس خواند و با بیان اینکه هر احتمالی در خصوص جعلی بودن عکس ها وجود دارد؛ خاطرنشان کرد:‌ اگر ادعای آنان حقیقت داشت با این روش‌ها سعی نمی‌کردند ادعای خود را اثبات کنند و این کار فقط وجهه جنجالی و تبلیغاتی دارد.