409 مسافر نوروزی ازخدمات ایستگاههای سلامت رفسنجان بهره بردند

  • شناسه خبر: 36594
409 مسافر نوروزی ازخدمات ایستگاههای سلامت رفسنجان بهره بردند

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی رفسنجان گفت : از ابتدای طرح امداد نوروزی تا پایان هشتمین روز از بهار409 نفرازمسافرین نوروزی ازخدمات ایستگاههای سلامت در این شهرستان استفاده نموده اند. سید محسن مرتضوی در گفت و گو با “خانه خشتی”، اظهار داشت : در ماموریتهای غیر تصادفی به به 342 بیمارخدمات پیش بیمارستانی و […]

خانه » آخرین اخبار » 409 مسافر نوروزی ازخدمات ایستگاههای سلامت رفسنجان بهره بردند

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی رفسنجان گفت : از ابتدای طرح امداد نوروزی تا پایان هشتمین روز از بهار409 نفرازمسافرین نوروزی ازخدمات ایستگاههای سلامت در این شهرستان استفاده نموده اند.
سید محسن مرتضوی در گفت و گو با “خانه خشتی”، اظهار داشت : در ماموریتهای غیر تصادفی به به 342 بیمارخدمات پیش بیمارستانی و در ماموریتهای تصادفی نیز به 97 مصدوم حوادث ترافیکی خدمات  درمانی ارائه شد.

IMG_¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦_¦¦¦+¦¦¦¦¦¦¦¦
وی تصریح کرد : در ماموریتهای تصادفی  82 مصدوم به مراکز درمانی انتال یافتند و 14  مورد خدمات سرپایی نیز انجام شد و متاسفانه یک نفر نیز در این حوادث جان خو را از دست داده است.
مرتضوی افزود : 2ایستگاه سلامت در شهر رفسنجان وانار، برپا و اتوبوس آمبولانس وآمبولانس در ورودی های شهرها وهمچنین حاشیه جاده ها مستقرند و
ضمن اطمینان خاطر به مسافرین نوروزی به انها خدمات سرپایی نیز ارائه می دهند.
وی عنوان کرد :  ازابتدای طرح امداد نوروزی پرسنل اورژانس 115 رفسنجان با انجام 297 ماموریت غیرتصادفی و 88 ماموریت تصادفی انجام دادند.
سید محسن مرتضوی گفت :  از تعداد 88 حادثه ترافیکی 54 مورد درمعابر درون شهری و34 مورد درجاده های برون شهری رخ داده است.
رئیس  مرکز مدیریت حوادث وفوریت های پزشکی رفسنجان از کلیه هموطنان تقاضا کرد :  در صورت بروز هر حادثه ای ضمن رعایت خونسری خود با سامانه 115 تماس گرفته ودر صورت عدم آشنایی با کمک های اولیه ازدست زدن به مصدوم خودداری نمایند.

برچسب ها:
اورژانس ایستگاه سلامت خانه خشتی رفسنجان نوروز
واسط کالا - خرید ماشین در رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان