در دیدار نوروزی هیئت تحریریه خانه خشتی با رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی رفسنجان مطرح شد:

شهروندان نسبت به دوربین های نظارتی در سطح شهر بی تفاوت نباشند

  • شناسه خبر: 161418
شهروندان نسبت به دوربین های نظارتی در سطح شهر بی تفاوت نباشند

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی رفسنجان گفت:9 الی 11 دوربین تصویری در نقاط مختلف شهر نصب شده است که تخلفات رانندگی را رصد می کنند مردم نسبت به این موضوع بی تفاوت نباشند.

خانه » اجتماعی » شهروندان نسبت به دوربین های نظارتی در سطح شهر بی تفاوت نباشند

به گزارش خانه خشتی ؛ سرهنگ علی اکبر سنجری در دیدار نوروزی هیئت تحریریه پایگاه اطلاع رسانی خانه خشتی با وی با اشاره به تلاش نیروهای پلیس در کنترل حوادث در ایام نوروز اظهار داشت : امیدواریم با آموزش قانون و مقررات در سال جدید شاهد حوادث کمتری در شهرستان باشیم اگر مردم به قوانین احترام بگذارند ثمرات آن به خود آنها بر می گردد .

وی بیان داشت :با زحمات همه همکارانمان در راهنمایی و رانندگی ، همکاری مردم و شهرداری در سال 97 در کل کشور رتبه اول و بین استانها رتبه سوم را کسب کردیم .

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی رفسنجان تصریح کرد :اصلاح و ساماندهی خیابان امام هم در زیبایی چهره شهر و هم در کاهش تصادفات جرحی و فوتی نقش مهمی داشت که توسط شهردار انجام گرفت .

وی به خدمات ارزنده شهرداری برای مردم اشاره کرد و افزود :9 تا 11 دوربین تصویری در نقاط مختلف شهر نصب شده است که تخلفات را رصد می کنند،مردم نسبت به این موضوع بی تفاوت نباشند.

سنجری به ساماندهی سرویس مدارس اشاره کرد و عنوان داشت:طرح ساماندهی سرویس مدارس از اوایل مهر ماه سال 97 اجرایی شد و بعضا در جاهایی هنوز مشاهده می کنیم که بعضی از افراد بدون برچسب فعالیت می کنند ایرادی که این طرح داشت این بود که اکثر رانندگان گواهینامه پایه سوم داشتند و بعضی ها مراجعه کردند که خانم های سرپرست خانوار بودند و مجوز دوماهه به آنها تا اخذ گواهینامه داده شد تقریبا اکثر افراد مراجعه کننده ساماندهی شدند .

وی ادامه داد :متاسفانه مدیران مدارس و خانواده ها از این طرح حمایت نکردند، قریب 40 تا 50 درصد سرویس مدارس ساماندهی شده اند، این طرح در سال 98 ادامه خواهد داشت .

 

برچسب ها:
دوربین های نظارتی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی رفسنجان نوروز98 هییت تحریریه خانه خشتی
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان