فرماندار رفسنجان:

در دولت تدبیر ، فرصتی برای پرداختن به حاشیه ها نداریم

 • شناسه خبر: 160584
در دولت تدبیر ، فرصتی برای پرداختن به حاشیه ها نداریم

فرماندار رفسنجان گفت: ما در نظام مقدس جمهوری اسلامی و در دولت تدبیر و امید، فرصتی برای پرداختن به حاشیه ها و حاشیه سازی ها نداریم.

خانه » اجتماعی » در دولت تدبیر ، فرصتی برای پرداختن به حاشیه ها نداریم

به گزارش خانه خشتی ، علیار اسکندری نسب روز گذشته در جلسه معارفه رئیس جدید اداره آموزش و پرورش رفسنجان با گرامیداشت سالروز ولادت حضرت زهرا(س) اظهار داشت: ماهها بود بر اساس قانون به این فکر بودیک که یک گزینه ای از جمع آموزش و پرورش شهر رفسنجان انتخاب شود تا مدیریت آن را بر عهده بگیرد پیشنهادات زیاید انجام شد و به استان ارائه گردید، تاکید بر نیروی بومی بود و این امر محقق شد.
وی افزود: انسان زمانی که مسئولیتی را به عهده میگیرد حاشیه های زیادی به سراغش خواهد امد که باید در مقابل انها بی توجه بود، ما در نظام مقدس جمهوری اسلامی و در دولت تدبیر و امید، فرصتی برای پرداختن به حاشیه ها و حاشیه سازی ها نداریم.
اسکندری گفت: سعی داشته باشید به اموری که براساس قانون به شما سپرده شده ، عمل کنید و به حاشیه ها نپردازید.
وی خطاب به رئیس جدید اداره آموزش و پرورش بیان داشت: شما یک مدیر بومی هستید ، به گونه ای عمل کنید که وقتی از اموزش و پرورش رفتید بتوانید در سطح اموزش و پرورش شهر و حتی استان نیز مدیر صادر کنید. ساماندهی و تربیت نیروی مورد نیاز شهر رفسنجان می تواند کمک بسیار خوبی برای اداره کل اموزش و پرورش استان و کشور باشد.
فرماندار رفسنجان اظهار داشت: نیروهای متعهد ،با سابقه، از خانواده های ایثارگران وتحصیل کرده ای را داریم که سرمایه های خوبی هستند که باید به انها بها داده شود.

وی تصریح کرد: در این جمع سهم خانم ها که درصد قابل توجهی از شهر و جامعه مدیریت اموزش و پرورش را تشکیل می دهند نباید فراموش شود و باید بحث واگذاری مدیریت به خانم ها را طبق گفته دکتر روحانی به عمل تبدیل کنیم .
اسکندری گفت: نیروهای نخبه بسیار خوبی در شهر وجود دارد که رتبه های برتر کشوری و جهانی داشتند.این بخش باید مورد متوجه جدی مدیران قرار گیرد.

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • حاشیه

  مگر شما کاری هم می کنید که دنبال حاشیه هاش می گردید بگوئید دولت خواب نه تدبیر اگر شما تدبیر نمی کردید بخدا وضع خیلی از این بهتر بود شماها با همین تدبیرهاتون مردم وکشورو به فلاکت انداختید

  امیر رضا

  ... حاجی ۵۰ درصد نون رو بردین بالا هم حاشیه است؟!؟ خانه خشتی اگه هنوز سالم موندی درج کن!!!
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان