نماینده مردم رفسنجان مطرح کرد :

7 هزار و 600 متقاضی زمین در رفسنجان وجود دارد

  • شناسه خبر: 158662
7 هزار و 600 متقاضی زمین در رفسنجان وجود دارد

نماینده مردم رفسنجان گفت: بیش از 7600 نفر متقاضی زمین در رفسنجان وجود دارد اینها جوانان اماده ساخت مسکن هستند و با جمعیت 350 هزار نفری در شهرستان رفسنجان این مهم نقیصه برای شهرستان است، امیدواریم این مشکل هم حل شود.

خانه » اجتماعی » 7 هزار و 600 متقاضی زمین در رفسنجان وجود دارد

به گزارش خانه خشتی ، احمد انارکی محمدی نماینده مردم شهرستان های رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی عصر امروز در نشست علی نبیان معاون وزیر و سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن وزارت راه و شهسازی با مسئولین رفسنجان اظهار داشت :بحث پلاک 2094 مشکلاتی را برای مردم به وجود آورده است که با جلساتی که برگزار شده است بخش عمده ای از مشکل با خارج شدن پلاک شخصی از پلاک دولتی حل خواهد شد .

وی بیان داشت :امیدواریم  اسناد دانشکده علوم پزشکی رفسنجان نیز بررسی و پیگیری شود .

انارکی محمدی تصریح کرد :نیمی از املاک هلال احمر کشور از خیرین و واقفین  است و اولین وقف پزشکی هسته ای بیش از 70 سال قبل در رفسنجان انجام شده است در بخش های امنیت ساز اولین شهرستانی هستیم که در کشور وقف امنیت را داریم .

وی با بیان اینکه خیرین تا کنون بیش از 23 میلیارد تومان در بحث امنیت کمک کرده اند گفت :قریب 100 هکتار طرح دانشگاه علوم پزشکی اجرا شده است تقاضا داریم مشکل مابقی این زمین ها حل شود.

نماینده مردم رفسنجان تاکید داشت :بیش از 7600 نفر متقاضی زمین در رفسنجان وجود دارد اینها جوانان اماده ساخت مسکن هستند و با جمعیت 350 هزار نفری در شهرستان رفسنجان این مهم نقیصه برای شهرستان است،  امیدواریم این مشکل هم حل شود.

علیار اسکندری نسب فرماندار رفسنجان نیز در این جلسه اظهار داشت :بحث اسناد پلاک 2094 از سال 46 آغاز شده است و در سال 53 مشکلات قطعی آن به وجود آمد و قریب 40 سال است که  این مشکل همچنان در رفسنجان ادامه دارد .

وی بیان داشت :امید داریم براساس مذاکرات صورت گرفته در تهران مشکل این پلاک حل شود.

اسکندری نسب به بحث بازآفرینی شهری اشاره داشت و تصریح کرد :در استان کرمان از شهرهایی هستیم که در اجرای پروژه های بازآفرینی اول هستیم .

وی افزود :در رفسنجان علی رغم آوازه ای که دارد جوانان آن جویای کار و مسکن هستند و به ما مراجعه می کنند و تقاضای زمین دارند تمهیداتی اندیشیده شود تا قسمتهایی از زمین های محدوده شهر برای ساخت وساز براساس سیاست های وزارتخانه به جوانان محول گردد.

فرماندار رفسنجان خاطرنشان کرد :تقاضا داریم مشکلات برخی از مساکن مهر در رفسنجان تا پایان سال 98 حل شود .

 

برچسب ها:
متقاضی زمین متقاضی زمین در رفسنجان
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان