سید علی میرافضلی از داوران جشنواره فیلم فجر در رفسنجان، در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خانه خشتی، برگزاری جشنواره فجر را رویداد مهم و منحصر بفردی عنوان کرد و گفت: جشنواره فجر در رفسنجان در راستای ارتقاء فرهنگی شهر برگزار شد که با حضور گسترده مردم رونق یافت.

وی ادامه داد: حضور مردم در جشنواره در ایجاد روحیه و شور و شعف و هیجان آنان تأثیر بسزایی داشته است و نشان از رضایت مردم دارد.

میرافضلی هدف حامیان جشنواره را کمک به ارتقای سطح فرهنگی و اجتماعی شهر اعلام کرد و افزود: رفسنجان به عنوان نماینده کرمان در جشنواره فیلم فجر عملکرد بسیار خوبی داشته است.

وی با اعلام اسامی نهایی هیئت داوران در جشنواره فجر در رفسنجان، اظهار داشت: تیم داوری جشنواره متشکل از آقایان مسعود فراستی، فریدون جیرانی، فرهاد اصلانی و خانم لاله اسکندری می باشد که انتخاب و داوری آنان به صورت نهایی در آیین اختتامیه اعلام می شود و کاندیدای دریافت سیمرغ جشنواره نداریم.

داور استانی سی و یکمین جشنواره فیلم فجر در رفسنجان، تصریح کرد: نتایج هیئت داوران در رفسنجان با نتایج داوری در جشنواره تهران تفاوت های زیادی دارد.

وی در خصوص ملاک های داوری و حضورفیلم اولی ها در بخش سودای سیمرغ به خبرنگار خانه خشتی گفت: فیلم های وارد شده به جشنواره فجر رفسنجان از لحاظ فنی و نگاه هنری به آن بررسی می شوند که در این میان فیلم اولی ها هم حضور دارند.