مسئول خانه مطبوعات رفسنجان عنوان کرد:

رسانه ها در جهت منافع ملی و ایجاد همبستگی حرکت کنند

  • شناسه خبر: 151858
رسانه ها در جهت منافع ملی و ایجاد همبستگی حرکت کنند

مسئول خانه مطبوعات رفسنجان گفت: رسانه ها باید بتواند در راستای منافع ملی، امنیت ملی و ایجاد همبستگی در داخل کشور حرکت کنند چه چپ چه راست، همه وظیفه داریم الویت سنجی کنیم و آن را در راس قرار دهیم.

خانه » اجتماعی » رسانه ها در جهت منافع ملی و ایجاد همبستگی حرکت کنند

به گزارش خانه خشتی ، ابراهیم انوشه در مراسم افتتاح دفتر کانون بسیج رسانه شهرستان رفسنجان اظهار داشت: این اتفاق را که در در حوزه رسانه شهرستان رقم می خورد را به فال نیک میگیریم.

وی افزود: دورانی که در آن بسر می بریم از ویژگی سرعت و شتاب برخوردار است باید این فضا را شناخت و رفتارها و قواعد را با توجه به آن تعریف کرد.

انوشه گفت: تکنولوژی و ارتباطات به این موضوع شتاب داده است و رسانه که ابزاری برای ارسال پیام از گیرنده به فرستنده است نقش بسزایی ایفا می کند.

مسئول خانه مطبوعات شهرستان رفسنجان بیان داشت: در این محیطی که ما اهالی رسانه وارد عرصه شدیم کار مهم را باید رقم بزنیم، در این فضا رسانه های مختلفی حضور دارند هم سو یا غیر هم سو که در سیر جهانی شدن همه به هم پیوند خوردیم.

انوشه تصریح کرد: رسانه ها باید تولید محتوا و در کنار آن تحلیل محتوا داشته باشیم و این کار سختی است، امروز ذهن مردم از اخبار و مطالب بسیاری درست و نادرست مشوش شده است و این وظیفه رسانه هاست که باید اطلاعات را از درست و نادرست جدا کنند و به مردم منتقل نمایند.
وی افزود:  با انتشار مطالب کذب فضای جامعه ملتهب می شود و گاهی رسانه ها سعی می کنند حقیقت تولید کنند در حالیکه واقعیت ان چیزی است که آن رسانه می گوید.
انوشه بیان داشت: رسانه ها باید بتواند در راستای منافع ملی، امنیت ملی و ایجاد همبستگی در داخل کشور حرکت کنند چه چپ چه راست، همه وظیفه داریم الویت سنجی کنیم و آن را در راس قرار دهیم، ومردم را به نحو صحیح آگاه کنیم مردم حقشان دانستن است باید بدانند اما اطلاعات درست.

وی خاطر نشان کرد: ما همه در این زمینه مسئولیت داریم و اینجا دیگر خط و مرز و جناح ندارد و انجام وظیفه برای جامعه و فرزندانمان است.

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان