به گزارش خبرنگار “خانه خشتی”،آذر سخن رئیس اداره آموزش و پرورش کشکوئیه دراین مراسم طی سخنانی همت والای خیرین مدرسه ساز را ستود و افزود : آنچه خیرین در راه مقدس تعلیم و تربیت انفاق می کنند ، حق تعالی چندین برابر آن را به آنان باز خواهد گرداند .
رئیس اداره آموزش و پرورش تاکید کرد : تجربه نشان داده ، عدم ادامه تحصیل باعث بروز مفاسد اخلاقی می گردد و وظیفه ایجاب می کند ما به هر نحو ممکن تدارک لازم و تجهیزات مورد نیاز مدارس را به کمک هم فراهم آوریم تا معلم و دانش آموز با خیالی آسوده به تدریس و تحصیل بپردازند.
وی از نصب تعداد بیست و یک برد هوشمند در مدارس منطقه خبر داد و گفت : این گونه امکانات همچنانکه در کلانشهر ها در اختیار دانش آموزان است حتی
در روستاهای این منطقه نیز فراهم آورده شده که کمک خیرین و دهیاران در این زمینه قابل تقدیر است در پایان این مراسم با حضور دهیاران ، رؤسای شوراهای اسلامی شهر و روستا ، اعضای شورای آموزش و پرورش خیرین مدرسه ساز ،با اهداء لوح تقدیر از خیرین مدرسه ساز تجلیل شد.
گفتنیست از مجموع 42 مدرسه با 3 هزار دانش آموز در مقاطع مختلف در این بخش 15 مدرسه از ابتدای انقلاب جمهوری اسلامی توسط خیرین ساخته شده
است.
رضایی