مدیر عامل صنایع ملی مس ایران در یادواره شهدای صنعت مس عنوان کرد:

با هوشمندی رهبر انقلاب بزرگترین تهدید بنیان اسلام و بشریت منحل شد

  • شناسه خبر: 135294
با هوشمندی رهبر انقلاب بزرگترین تهدید بنیان اسلام و بشریت منحل شد

مدیر عامل صنایع ملی مس ایران گفت:  با هوشمندی رهبر انقلاب قبل از اینکه اتفاقی برای کشور بیافتد طوری سازماندهی کردند که با نزدیک به ۱۵۰۰ نفر شهید مدافع حرم از ایران بزرگترین خطر که بنیان اسلام و حتی بشریت را تهدید میکرد منحل شد.

خانه » رفسنجان » با هوشمندی رهبر انقلاب بزرگترین تهدید بنیان اسلام و بشریت منحل شد

به گزارش خانه خشتی ، احمد مراد علیزاده در مراسم هفتمین یادواره شهدای صنعت مس و شهدای گمنام شهر سرچشمه که امروز در مجموعه فرهنگی هنری آزادی این شهر برگزار شد ضمن خیر مقدم به حضور خانواده های معظم شهداء در این محفل و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و بیست و دو شهید صنعت مس اظهار داشت:

قدردانی می کنم از همکارانی که در طی سال ۹۶ در صنعت مس حماسه آفریدند و الان در شرایط هستیم که تولید محقق شده و علاوه بر برنامه شرایط بسیار خوبی داریم و دوستان با گذشت و فداکاری شرایط خوبی فراهم کردند مجموعه نگهداری می کنند و تولید با شرایط خوبی برقرار است.

مراد علیزاده با تبریک سالروز میلاد پیامبر اکرم(ص) بیان داشت: ما در سایه آموزه های پیامبر در صحنه های گوناگون یاد گرفتیم و باید آنها را به منصه ظهور بگذاریم.

وی ادامه داد: پیامبر وقتی مبعوث شدند اولین سوره ای که بر ایشان نازل شد سوره علق بود فرمان به خواندن و یادگیری و بزرگترین رسالت ما مسلمان پیروی از این فرمان است در وهله اول.

مراد علیزاده گفت: در یادواره شهدا بهتر است یادی از دیگر صحنه ها هم بشود کشور افتخارات زیادی دارد  یکی از صحنه های آن دفاع مقدس است.

وی خاطر نشان کرد: امروز می بینیم که عده ای به نام اسلام سر می برند و جوانمردان بزرگی که در مسیر یادگیری اخلاقشان کامل و بزرگترین شجاعت به خرج دادند باید تمام قد بایستند و در برابر این نا مردمی ها بایستند و افتخار کشور سردار سلیمانی یکی از این مردان است.

مراد علیزاده گفت: سردار حاج قاسم سلیمانی  با آن تواضع و بزرگواری اش از همه جهت اسوه یادگیری و اخلاق است.

وی بیان داشت: در هشت سال دفاع مقدس رزمندگان زندگی میکردند غم و شادی در کنار هم بود و در کنارش گذشت و فداکاری اتفاق می افتاد.

مدیر عامل صنایع ملی مس ایران در ادامه به بیان خاطراتی از شهداء و حال و هوای ایام جنگ و فداکاری های رزمندگان پرداخت.

وی بیان داشت: رزمندگان ما بین ۲۰ تا ۳۰ ساله بودند صحنه های جنگ سخت است و همین شرایط سخت بچه ها را به فکر وادار می کند و این نوآوری ها بود که بنیه دفاعی کشور به جایی رسانده که امروز می توانیم به ان افتخار کنیم.

مراد علیزاده گفت: رزمندگان اکثرا از بچه های عادی و پاک ملت بودند ان چیزی که رزمندگان را به میدان آورد اعتقاد به صداقت امام و اعتباری که برای ان قائل شدند بود.

وی تصریح کرد: آن چیزی که پیامبر برای آن ایستاد و دستور گرفت از خداوند برای یادگیری و توسعه بر مبنای یادگیری و یاددادن بود و بعد تکمیل دین بر اساس اخلاق، اخلاقی که در ان غیبت  تهمت و ریا نیست به نام دین دیگران را تخریب کردن و به نام حزب اللهی و بسیجی تشکیلاتی را تحت تاثیر قرار ندادن است یادواره برای زنده شدن اینهاست.

مراد علیزاده خاطر نشان کرد:  آثار آن در این چند سال اخیر دیدید گرچه مسئولین کشور درست فکر کردند و اجازه حضور مستقیم ندادند  و سرویس مستشاری را برای نابودی داعش در کشورهای اطراف که بوجود آوردند و با یک حرکت مستشاری همین بچه های دوران دفاع مقدس بودند از فکرشان استفاده کردند نیروهای مختلف بکار گرفته شدند خطر بزرگ داعش دفع شد.

وی تصریح کرد: چیزی که می تواند کشور و مسلمانان را از افراطی نجات دهد یادگیری و تعهد به اخلاق است که پیامبر برای ان مبعوث شد.

مراد علیزاده گفت: جنگ سخت ترین و بدترین کار است اما دفاع ما مقدس شد چون ایستادیم برای دفاع همین ناملایمان که به اسم دین در کشورهای اسلامی اتفاق می افتد آن روز رقم خورد و رزمندگان ایستادند.

وی ادامه داد: با هوشمندی رهبر انقلاب قبل از اینکه اتفاقی برای کشور بیافتد طوری سازماندهی کردند که با نزدیک به ۱۵۰۰ نفر شهید مدافع حرم از ایران بزرگترین خطر که بنیان اسلام و حتی بشریت را تهدید میکرد در حال انحلال است.

 

برچسب ها:
واسط کالا - خرید ماشین در رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • محمد

    خدا کند این حرفهایی که این بنده خدا می زند به آن اعتقاد داشته باشد نه برای خوب جلوه دادن خودش باشد
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان