به گزارش خانه خشتی ؛ سرهنگ نصرالله عباسی اظهار داشت:یکی از راه‌های اساسی از بین بردن توطئه‌های استکبار جهانی شرکت در انتخابات و پاسخ‌های دندان‌شکن ملت به دشمن با حضور حداکثری در این رفراندوم بزرگ است.
فرمانده انتظامی رفسنجان بابیان این‌که، مشارکت گسترده مردم در انتخابات مظهر حماسه سیاسی در عرصه جهانی است، افزود: از مهم‌ترین اهداف راهبردی نظام جمهوری اسلامی و نیروی انتظامی تأمین امنیت انتخابات برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های اخذ رأی است.
سرهنگ عباسی ، خاطرنشان کرد: پلیس با پیش‌بینی وضعیت امنیتی انتخابات اقدامات پیشگیرانه را در سطح شهرستان رفسنجان به کار گرفته است تا مردم ولایتمدار رفسنجان بااحساس امنیت بالا و با حضوری حداکثری بتوانند نامزد اصلح خود را انتخاب کنند.
سرهنگ عباسی ، تصریح کرد: برای تأمین امنیت و آرامش روانی مردم در ایام تبلیغات کاندیداها، پلیس با همکاری دستگاه قضائی با کاروان‌های تبلیغاتی که موجب اخلال در نظم عمومی و آسایش و آرامش مردم و همچنین آمدوشد می‌شوند برابر قانون برخورد خواهد کرد.
فرمانده انتظامی رفسنجان  در خاتمه از آمادگی صددرصدی پلیس برای تأمین امنیت انتخابات در شهرستان خبر داد و گفت: نیروی انتظامی برای تمامی مراحل انتخابات تا پایان شمارش آری و اعلام نتایج انتخابات برنامه‌ریزی منسجمی انجام داده است و تمامی فعالیت‌ها بر اساس برنامه‌ای جامع صورت می‌گیرد.