به گزارش خانه خشتی به نقل از معاونت اجتماعی پلیس رفسنجان،  رضا خلیلی نژاد  در این رابطه افزود: در پی اشراف اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر در سطح شهرستان ماموران دریافتند چند نفر در حومه شهرستان اقدام به دپو و سپس توزیع موادمخدر صنعتی می کنند.

وی ادامه داد: با انجام اقدامات اطلاعاتی مشخص شد قاچاقچیان مواد مخدر تبعه افغانستان می‌باشند که به صورت مسلحانه اقدام به حمل مواد مخدر از  افغانستان به داخل کشور می کنند که با تلاش شبانه روزی ماموران محل اختفا آنها شناسایی و به صورت نامحسوس زیر نظر قرار گرفت.

خلیلی نژاد بیان داشت: ماموران در قالب دو اکیپ اطلاعاتی و عملیاتی پس از  هماهنگی با مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه وارد محل اختفاء متهمان شدند که در این عملیات سرکرده باند و هم دستش را دستگیر کردند.

وی توضیح داد: در بازرسی از محل اختفاء متهمان ۱۴۳ کیلوگرم هروئین٬سه کیلوگرم مواد مخدر شیشه، یک قبضه اسلحه ممنوعه، سه دستگاه تلفن همراه، ۵ عدد سیم کارت ایرانی و دو عدد سیم کارت کشور افغانستان کشف و همچنین یک دستگاه سواری پراید، یک دستگاه پیکان وانت و یک دستگاه موتورسیکلت از متهمان توقیف شد.

خلیلی تصریح کرد: متهمان با تشکیل پرونده مقدماتی به همراه مواد مخدر کشف شده و وسائل نقلیه توقیف شده تحویل مقامات قضایی شدند.

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان در پایان خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و  قاچاقچیان مواد مخدر برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد و اجازه جولان و سرکشی به آن ها نخواهد داد.