چند خبر از کمیته امداد امام خمینی(ره) رفسنجان

  • شناسه خبر: 10448
چند خبر از کمیته امداد امام خمینی(ره) رفسنجان

521 یتیم بی سرپرست وبد سرپرست در رفسنجان وجود دارد/550 طرح با اعتبار 45 میلیارد ریال در رفسنجان اجرا خواهد شد/77 مسکن روستایی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) رفسنجان ساخته خواهد شد. “خانه خشتی“: 521 یتیم بی سرپرست وبد سرپرست در رفسنجان وجود دارد حسین شعبانی رییس کمیته امام خمینی (ره) رفسنجان گفت […]

خانه » رفسنجان » چند خبر از کمیته امداد امام خمینی(ره) رفسنجان

521 یتیم بی سرپرست وبد سرپرست در رفسنجان وجود دارد/550 طرح با اعتبار 45 میلیارد ریال در رفسنجان اجرا خواهد شد/77 مسکن روستایی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) رفسنجان ساخته خواهد شد.

خانه خشتی“:

521 یتیم بی سرپرست وبد سرپرست در رفسنجان وجود دارد
حسین شعبانی رییس کمیته امام خمینی (ره) رفسنجان گفت در حال حاضر 521 یتیم بی سرپرست و بد سرپرست در رفسنجان وجود دارد . 1100حامی و خیر این ایتام را مورد اکران و تحت پوشش خود قرار داد وی ازود : به مناسبت تولد امام حسن مجتبی (ع) هفته اکران و ایتام از دیروز در رفسنجان به مدت یک هفته در حال اجراست . شعانی اظهار داشت : رمضان ماه نزول برکات و رحمت های خداست و این رحمت و برکت با کمک به این ایتام و به فکر بودن هم نوعان که بضاعت مالی ندارند بیشتر می شود .

550 طرح با اعتبار 45 میلیارد ریال در رفسنجان اجرا خواهد شد
سال جاری این اعتبار در قالب وامهای بدون بهره از طرف کمیته امداد امام خمینی (ره) برای اجرای 550 طرح در اختیار مدد جویان تحت پوشش این اداره قرار خواهد گرفت . حسین شعبانی رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) رفسنجان با اعلام این خبر افزود : اعتبار این طرح ها به میزان 45 میلیارد ریال از محل اعتبارات صندوق اشتغال نیازمندان است که برای طرح ها برداشت . قارچ ، قالیبافی ، خیاطی ، دامداری ، شرکت های تعاونی امور کشاورزی ، امور صنعتی قابل اجراست . وی اظهار داشت افرادی که تحت پوشش کمیته امداد هستند و با شرایط از جمله داشتن مدرک مورد قبول در طرح ها ذکر شده می تواند از این وام بهره مند و به خود کفایی برسند .
شعبانی یادآور شد : سال گذشته 582 طرح با اعتبار 25 میلیارد ریال از محل اعتبارات صندوق اشتغال نیازمندان در همین راستا رفسنجان اجرا شد که سال جاری این اعتبار شد 85 درصدی به 45 میلیلرد ریال رسیده است .
وی همچنین گفت : درصد بالای افراد متقاضی وام با اجرای طرح ها ، تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار خواهد گرفت و هزینه این بیمه را کمیته امداد تقبل خواهد کرد .

77 مسکن روستایی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) رفسنجان ساخته خواهد شد

شعبانی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) رفسنجان گفت:در مرداد ماه سال جاری ساخت 77 مسکن روستایی در رفسنجان با ارزش 20 میلیارد ریال شروع و پایان سال 91 به مددجویان روستاه های بخش مرکزی رفسنجان _کشکوییه- نوق و انار که تحت کمیته امداد هستند،تحویل داده خواهد شد.وی افزود این اعتبار از طرف کمیته امداد است که قسمتی به صورت وام و قسمتی از آن به طور بلا عوض در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت . شعبانی اظهار داشت:سال گذشته 102 مسکن روستایی برای مددجویان  تحت پوشش کمیته با ارزش 16 میلیارد ریال ساخته شد و 59 مسکن دیگر نیز با ارزش 4 میلیارد ریال  از طرف کمیته خریداری که در مجموع 161 مسکن روستایی با ارزش 20 میلیارد ریال در اختیار مددجویان قرار گرفت.وی در پایان یاد آور شد،سال گذشته 150 خانه مددجویان روستایی نیز از طرف کمیته امداد رفسنجان مورد تعمیرات جزئی با صرف هزینه 880 میلیون ریال قرار گرفتند.

برچسب ها:
رفسنجان،کمیته امداد،یتیم بد سرپرست،بی سرپرست،مسکن روستایی.مدد جویان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان